Zaloguj Zarejestruj

Działalność

Oddział PTTK przy Hucie Miedzi "Legnica" prowadzi zarówno działalność programowo-statutową jak i gospodarczą.

Działalność programowo-statutowa

Polega głównie na krzewieniu wśród członków PTTK oraz osób niezrzeszonych i młodzieży idei krajoznawstwa i zasad uprawiania turystyki kwalifikowanej, jako oraz zajęcia praktyczne, zwykle terenowe. Zadania terenowe przyjmują formę imprez o różnorodnym charakterze. Imprezy te organizują Komisje, Kluby i Koła działające przy naszym Oddziale. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dziale Kluby i stronach klubowych.

Działalność gospodarcza

Proponujemy Państwu miłe spędzenie czasu w naszym Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowego "POSEJDON" w Kunicach Ośrodek położony jest ok. 4 km od Legnicy nad brzegiem Jeziora Kunickiego. Zapewniamy dobrą obsługę oraz pomoc w organizacji imprez okolicznościowych, sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych.

Z A P R A S Z A M Y do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ i CENNIKIEM

Nasz adres:

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Posejdon"  59-216 Kunice ul. Słoneczna tel. (076) 857-54-76

Nasza oferta

NASZA OFERTA:

Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy "POSEJDON" 59-216 Kunice ul. Słoneczna tel. (076) 857-54-76

Uchwała nr 6/2016

zakonczenie24Dnia 16.12.2016r. Zarząd Oddziału PTTK przy HM Legnica podjął uchwałę o zatwierdzeniu wysokości składek członkowskich na rok 2017 r. w wysokości: 50 zł składka normalna, 25 zł składka ulgowa.

Uwaga! Zmiana numeru rachunku bankowego. Szczegóły w zakładce "Kontakt".